Mějte pohádkový život

Zkuste žít šťastně a spokojeně. Pomohou Vám s tím „Léčivé pohádky od Volavky“. Jejich poselství působí přímo na podvědomí a dokáže zázraky.


CD s léčivými pohádkami

Unikátní audio archetypální pohádky pro dospělé Vám pomohou vyřešit nedostatek sebevědomí, nadváhu, finance i vztahy. Jedná se o propracovaný systém opírající se o psychologické zkušenosti a pradávné archetypální situace. Magické obrazy, které umí vyléčit Vaši duši.


Žijte s lehkostí

Přestaňte se trápit a vezměte svůj osud do svých rukou! Naše pohádkové, terapeutické příběhy umí naladit podvědomí na správný rytmus. Ovládněte své myšlenky a vytvářejte si lepší život!


Pohádky od Volavky

CD obsahuje archetypální příběhy: „Pohádkové hubnutí“, „Pohádkové příjmy“ a „Pohádkové vztahy“. Hrdinové těchto léčivých pohádek se dokáží vzepřít osudu, projevit svou vnitřní touhu, objevit v sobě netušené možnosti, získat sebevědomí i sebeúctu, uvědomit si, co skutečně chtějí a jak žít v lásce.

Řízená relaxace

Stačí pár minut denně a ve Vašem životě se začnou dít zázraky. Pomocí speciální relaxace, kterou najdete na CD, nenásilnou formou změníte své myšlení, postoje i návyky.

Řízenou relaxaci si poslechněte zde:

Tipy a triky

V knize „Mějte pohádkový život“ se dozvíte, jak dosáhnout spokojenosti. Žádné složité poučky. Jen jednoduchá nápověda. Součástí jsou také skutečné životní příhody popsané čtivou formou.

Nejlepší dárek

Splnit si své sny, najít k tomu dostatek odvahy a odhodlání – Vaše rozhodnutí koupit si knihu „Mějte pohádkový život“ a CD s „Léčivými pohádkami od Volavky“ může být začátkem Vaší velké proměny.  Objednávejte přes email volavka@lecive-pohadky.cz. Ukázky i popis najdete na www.lecive-pohadky.cz.

Ukázky i popis najdete na www.lecive-pohadky.cz.

Rozhovor s Volavkou nejen o pohádkách: