Tradiční terapie Zlín Malenovice nabízí zejména celostní přístup a podporu nalezení rovnováhy pomocí úpravy jídelníčku a bylin.

Ceník podpůrných terapeutických služeb:

Vstupní diagnostika (60 minut) = 750,- Kč

Následující konzultace (30 minut) = 150,- Kč

V rámci podpůrné terapie platí klient za první terapeutické sezení (vstupní diagnostiku) 750,- Kč. Klientovi doporučím bylinnou léčbu, úpravy jídelníčku, vhodný pohyb, společně nastavíme změny, naladíme psychiku atd… Každé další setkání (kontrola) stojí pouze 150,- Kč. Klient se musí dopředu objednat telefonicky nebo prostřednictvím emailu.

Těším se na setkání a nastavení úspěšné léčby! 

Marcela Volavka Kaniová 
IČ: 64112209
Zlín Malenovice
Zabrání 1301
telefon

tradicniterapie@gmail.com
volavka@lecive-pohadky.cz
marcela.volavka@gmail.com

„Individuální přístup, komplexní poradenství životosprávy, doporučení léčivého jídelníčku a čajů, tradiční čínská medicína, akupresura, ájurvéda, odborné rady, zaměření na pomoc při léčbě obezity, akné, nespavosti, psychických problémů a dalších potíží.“ 

Mapa:

A jak probíhá podpůrná terapie? 

  • Objednejte se prosím emailem nebo telefonicky. 
  • Na setkání si připravte záznam jídelníčku za tři dny, hodinu před setkáním nepijte kávu ani alkohol, nekuřte a nečistěte si jazyk. 
  • Těšte se na pohodovou ústní konzultaci spojenou s diagnostikou (vyšetření jazyka, pulsu a vyhodnocení aktuálního stavu organismu). 
  • Doporučím Vám vhodné bylinné čaje a jídelníček přímo pro Vás. 
  • Domluvíme si další setkání – zpočátku probíhají konzultace zhruba jednou za dva týdny, postupně se termíny prodlužují a je možné dohodnout kontroly jen jednou za rok. 
  • Potřebujete pomocnou ruku? Po dobu terapie jsem k dispozici na emailu či telefonu. Přihlásit se můžete k odběru newsletteru, který Vám jednou za měsíc přinese další tipy a rady ke spokojenosti.

Informace o provozování tohoto webu, legislativních nařízeních a ochranně osobních údajů (GDPR) SI PŘEČTĚTE ZDE: